Domů » Skladovací prostory k pronájmu v Brně

Skladovací prostory k pronájmu v Brně

Potřebujete nutně uskladnit svůj majetek? Žádný problém! Stačí si pronajmout vlastní sklad v Brně – rychle, snadně a za dobrou cenu. A nebojte, služba není primárně určena pouze pro firmy, také skladování chtivá přání soukromých osob budou hravě splněna! Flexi sklady zkrátka pomůže komukoliv a bezpečně skryje cokoliv. Že byste chtěli vědět více? Pak vám přijdou vhod následující řádky, plné užitečných informací. Věřte, že externí skladování není věda, která by vás navíc přivedla do červených čísel.

 

Proč využít skladovací kontejner od Flexi sklady?

Solidní, široké veřejnosti i firmám dostupná cena není jediným plusem skladovacích služeb stejně jako možnost 24hodinového přístupu po celý rok. Potřebujete svůj majetek uskladnit krátkodobě či dlouhodobě? Bez problému! Služeb můžete využít i třeba na pouhý měsíc, pokud však potřebujete dlouhodobý pronájem skladovacího kontejneru, potěší vás 12. měsíc zcela zadarmo! Příjemný je též svědomitý a zcela profesionální přístup k řešení zabezpečení skladovaného majetku. Skladovací prostory jsou osvětlené zevnitř i zvenku, vysokou ochranu zaručuje i kamerový systém a uzavřený areál. Poškození či odcizení skladovaného majetku se tak nemusí bát žádný ze zákazníků! Děsí vás složitá manipulace? Váš strach není na místě – klienti Flexi sklady mohou využít pomoci od profesionální obsluhy s vysokozdvižným vozíkem. Obrovským pozitivem je rovněž výborná dopravní dostupnost. K lokalitě skladového prostoru se pohodlně dostanete vlastním automobilem i spojem MHD. Nebo dáte přednost bicyklu?

 

A to není všechno!

Ve výčtu výhod bychom mohli směle pokračovat, vždyť i doplňkové služby Flexi sklady jsou opravdu pestré a pro klienty jistě zajímavé! Které z nich je nutné vyzdvihnout? Kupříkladu možnost instalace elektrické přípojky nebo flexibilní rozšíření či naopak zmenšení skladovací plochy. Že se vám kontejner zalíbil? Že jste se do svého skladovacího pomocníka zadívali? Můžete si ho odvézt, kam budete chtít – Flexi sklady skladovací prostory nejen pronajímá, ale dokonce i prodává! Pokud však zůstanete u klasické objednávky pronájmu a tápete, jak svůj majetek co nejlépe uskladnit, rozhodně využijte praktických tipů pro stěhování. Ano, takový šikovný manuál přijde vhod.

 

Chcete skladovací kontejner? Objednávejte!

Pronájem probíhá na základě poptávky skrze telefon, online formulář, e-mail či osobní kontakt na provozovně. Zvolit lze ze dvou velikostí kontejnerů – záleží na objemnosti majetku, který potřebujete uskladnit. Velkou výhodou je nonstop přístupnost díky speciálnímu bezpečnostnímu kódu. Tento kód je sdělen každému zákazníkovi při objednání služby. Zdlouhavé čekání a ohledy na otevírací dobu zkrátka nejsou potřeba, což zajisté ocení nejeden z klientů.

Nakupil se vám majetek různého druhu, který nutně potřebujete uložit? Nedisponujete vhodným prostorem pro uskladnění? Chcete mít nad svým jměním nepřetržitou kontrolu? Hledáte vhodné skladovací prostory, které za přijatelnou cenu poskytují i garanci naprosté bezpečnosti a řadu dalších bonusů? Pak vám své skladovací kontejnery s nadšením otevírá Flexi sklady – brněnský profesionál na poli poskytování skladových prostor!

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X