Odpovědi na často kladené otázky

Potřebujte se na něco zeptat? Je vám něco nejasného? Připravili jsme si odpovědi na vaše otázky. Nenašli jste odpověď na Vaši otázku? Kontaktujte nás prosím e-mailem či po telefonu.
Jak na výměnu kontejneru během pronájmu?
Potřebujete během pronájmu přesunout vaše věci do jiného kontejneru? Za předpokladu, že požadovaný kontejner bude volný, vám vyhovíme. Změnu kontejneru lze provést během pracovní doby. Po skončení smlouvy můžete vrátit svůj kontejner a pronajmout si nový kontejner.
Skladujete předměty citlivé na teplo nebo mráz?
Aktuálně nejsme schopni zařídit.
Musím mít vlastní zámek pro kontejner?
Pro uzamčení kontejneru si můžete přinést svůj vlastní visací zámek. Upozorňujeme, že tloušťka kovového obloučku nesmí překročit průměr 10 mm! Pokud nemáte zámek, můžete si u nás (v pracovní době) takový visací zámek koupit.
Přehlédl jsem vypršení mého období pronájmu. Vyhodíte mě?

Nemějte obavy, vaše uložené věci neskončí na ulici! U FLEXI SKLADŮ se doba pronájmu vždy automaticky prodlouží o jeden měsíc. Pro zrušení vašeho FLEXI SKLADU nás prosím informujte písemně v dohodnuté výpovědní lhůtě.

Jak na prodloužení doby pronájmu na dobu určitou?

Doba pronájmu se po dohodě může prodloužit, vždy ale minimálně o jeden měsíc.

Jak na vrácení kontejneru?

Kontejner je potřeba vyklidit a předat nám ho v čistém stavu zpět nejpozději poslední den sjednaného pronájmu nebo běžící výpovědní lhůty. O vyklizení nás prosím informujte, my si kontejner zkontrolujeme a převezmeme zpět. Bezprostředně po potvrzení převzetí kontejneru Vám bude vrácena složená kauce hotově nebo na Váš účet zpět.

Jak obdržím zpět složenou kauci?

Při uzavírání smlouvy Vám naúčtujeme vratnou kauci ve výši 2 měsíčních nájmů- bez ohledu na to, jak dlouho trvá skutečná doba pronájmu. Tato kauce Vám bude vrácena bezprostředně po uplynutí sjednané doby nájmu a vrácení kontejneru hotově nebo na Váš účet.

Jsou moje věci v bezpečí?
Kontejnery jsou umístěné v uzavřeném firemním areálu, na které dohlížejí průmyslové kamery. Více v článku bezpečnost skladu
Mohu ke svému kontejneru i v noci?

Ano, všichni naši zákazníci mají zajištěň přístup ke kontejneru 24/7. Dle výběru provozovny je přístup zajištěn přístupovým čipem, kartou nebo aktivací telefonní brány. Navíc naše provozovny i vnitřní prostory kontejnerů jsou vybaveny osvětlením.

Jaká je cena pronájmu kontejneru?

Máme k dispozici dvě velikosti kontejnerů:

  • Malý, 6,7 m2 za 2 500 Kč/měsíc bez DPH
  • Standardní, 13,5 m2 za 3 500 Kč/měsíc bez DPH
Na jak dlouho si mohu kontejner pronajmout?
Minimální doba pronájmu je jeden měsíc.  Smlouvu lze uzavřít buď na dobu určitou, kdy pronájem skončí dohodnutým datem ukončení nebo na dobu neurčitou, která je vhodná pro dlouhodobý pronájem. Výpovědní lhůta u takového pronájmu je jeden měsíc a začínám běžet prvním dnem následujícího měsíce.
Jak je to s vlhkostí v kontejneru?
V jarním a podzimním sychravém počasí, kde se často mění denní a noční teploty, se může stát, že se v kontejneru začne srážet vlhkost. Proto doporučujeme kontejner pravidelně větrat, aby se případný vlhký vzduch z kontejneru vyvětral a nezůstávala v něm ta sražená vlhkost.
Jaké je dopravní hledisko provozoven kontejnerů?

Plocha u příjezdové brány nebo závory je dostatečně velká a proto Váš vjezd či výjezd na frekventovanou komunikaci je pohodlný a bezpečný. Naše provozovny jsou prostorné, není tedy ani problém ke kontejneru přijet nákladním vozem či kamionem.

Jak probíhá sjednání pronájmu kontejneru?

Kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář nebo napište na email kontejnery@flexisklady.cz  Následně Vám zašleme užitečné informace, které je dobré vědět před podpisem smlouvy. Pokud se rozhodnete pro pronájem, zašlete nám rezervaci s konkrétním datem, od kdy budete chtít kontejner pronajímat a potřebné údaje pro vyplnění smlouvy. V den, který Vám bude vyhovovat, přijdete do kanceláře podepsat smlouvu, složit kauci a převzít kontejnerCelá administrace zabere pár minut a můžete ihned kontejner převzít a začít využívat.

Mohu si kontejner pronajmout k sobě domů/na firmu?
Bohužel, kontejnery nepronajímáme mimo firemní areál, protože jsou připojené na elektriku a propojený jeden s druhým. Kontejner si můžete pronajmout pouze jako skladovací místo v našem areálu.
Mohu si stejný kontejner koupit?

Ano, v případě zájmu o koupi kontejneru Vám na základě Vašich požadavků zašleme nabídku. Více v sekci prodej kontejnerů.

V čem se odlišujeme?

Klademe velký důraz na vysokou kvalitu naší služby skladování a proto pronajímáme pouze nové a čisté skladovací kontejnery, samozřejmostí je i osobní a vstřícný přístup k zákazníkům.

Jakým způsobem lze provádět platby?

Jakoukoliv platbu lze provést bankovním převodem a také hotově nebo platební kartou v kanceláři na Vídeňské 140/113c v Brně.