Domů » Lodní kontejnery

Lodní kontejnery

Podnikáte na vodě, nebo na souši? Vlastně to ani není důležité a v podstatě je i jedno, jestli podnikáte, nebo jste běžným zaměstnancem či snad rentiérem. Na čem ovšem opravdu záleží je prostor, který potřebujete pro uskladnění svého majetku v podobě materiálů, zboží, surovin, nářadí, nábytku… Slyšeli jste o lodním kontejneru? Nemusíte mít loď, abyste ho mohli používat. Stačí si takový kontejner objednat u Flexi sklady a využít všech jeho výhod. A že jich jsou spousty!

 

Flexi sklady skladuje v lodních kontejnerech

Na trhu naleznete spoustu druhů kontejnerů – vyšší, nižší, z pevnějšího materiálu, z lehčího. Každý takový skladovací prostor je určený pro odlišné účely používání. Proto se vyplatí dbát na pokyny prodejce, popřípadě pronajímatele kontejneru. Flexi sklady disponuje několika druhy skladovacích kontejnerů, které nabízí k pronajmutí i k zakoupení. Specialitou firmy Flexi sklady Brno jsou právě lodní kontejnery, určené pro přepravu na vodě, ale zároveň využitelné i na souši.

 

Co je lodní kontejner a jaké jsou jeho výhody?

Lodní kontejner je skladovací prostor většinou čtvercového nebo obdélného půdorysu. Jeho nesmírnou výhodou je rozměrnost – může dosahovat délky přes deset metrů! Spolu s délkou se samozřejmě násobí i objem, lodní kontejner je schopný pojmout daleko více obsahu než běžný kontejner. Čím vyniká lodní, potažmo námořní, kontejner dále? Především svým vyhotovením. Lodní kontejnery jsou vyrobeny z kvalitní, silné oceli, která je vysoce odolná. Jelikož byly lodní skladovací kontejnery určeny primárně k převozu surovin a zboží na vodě, není divu, že výborně odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám. Zatékání dovnitř kontejneru se není třeba obávat, jsou zcela vodotěsné. Jaký další benefit se se skladovacím lodním kontejnerem pojí? Dá se stohovat! Tímto krokem lze ušetřit mnoho volného prostoru a uskladnit tak víc na jedné ploše.

Má lodní kontejner i nějaké nevýhody?

Pochopitelně, žádná věc není zcela bez chybičky. Lodní kontejnery jsou díky svému masivnímu a kvalitnímu provedení vyšší hmotnosti. Pro jejich přepravu je proto nutné využít speciální automobil, potažmo jeřáb. Pokud ovšem nepotřebujete kontejner převážet a stačí vám pronájem v zabezpečeném areálu Flexi sklady Brno, nemusíte se s převozem kontejneru trápit. Přímé skladování v brněnském Flexi sklady areálu navíc nabízí řadu předností: kontejner je pod dohledem kamer, na požádání má zavedenou elektrickou přípojku, areál je plně osvětlen a především – přístup ke kontejneru není časově omezen. Na kontrolu můžete přijít klidně o půlnoci!

 

K čemu je lodní kontejner určen?

Prakticky ke všemu. Jedná se o zcela univerzální skladovací prostor, který pojme i velmi rozměrný a těžký obsah. Uskladnit tak můžete nejen běžné věci jako je například nevyužitý nábytek, ale i dopravní prostředky nebo různé druhy materiálů. Lodní kontejner je vynikajícím úložištěm také v místě stavby. Poslouží jako bezpečný prostor pro uskladnění nářadí v době, kdy se momentálně nepracuje, nebo jako stavební buňka a zázemí pro pracující. Pokud hledáte vhodný zahradní domek, je pro vás lodní kontejner jako dělaný! Veškeré zahrádkářské náčiní zůstane v bezpečí, přičemž se skladovací kontejner z oceli pyšní i dlouhou životností – s dřevěnou chatkou se nedá srovnávat. Velkým hitem poslední doby jsou rovněž lodní kontejnery předělané do podoby obytného domku. Bydlet v lodním kontejneru? Jde to, stačí trocha kreativity, chuť zkoušet nové věci a samozřejmě kvalitní kontejner od Flexi sklady.

Potřebujete prostorné úložiště? Vsaďte na lodní kontejner – překvapí vás nejen svou velkou objemností a schopností pojmout množství obsahu všeho druhu, ale i kvalitou. U Flexi sklady Brno jsou navíc lodní kontejnery pronajímány a prodávány za nízké ceny.

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X