Domů » Uskladnění nábytku a další věcí ve skladovacích kontejnerech

Uskladnění nábytku a další věcí ve skladovacích kontejnerech

Pod pojmem „kontejner“ si určitě vybavíte nepříliš vzhledný plastový box velkých rozměrů, který je nejčastěji ve žluté, hnědé, zelené či černé barvě. Projít kolem něj znamená podrobit svůj nos nepříjemnému zápachu tlejících zbytků, které v naskládaných balíčcích začaly žít, jak se říká, tak nějak vlastním životem. My vám ovšem vaši vizi kontejnerů trochu pozměníme. Vlastně, my ji přímo obrátíme a změníme! Kontejnery od Flexi sklady totiž ukryjí i daleko cennější poklady, než je pár pytlů  plastových lahví!

Odpadkům stop!

I když… nařizovat vám, co si máte do kontejneru uložit, vám rozhodně nebudeme. Je to totiž zcela na vás. Naše kontejnery jsou připraveny na obsah různého druhu– ať se liší svou velikostí, tvarem, konzistencí či třeba barvou, pojmou totiž ledasco. Jejich výhodou je velká objemnost, takže se nemusíte obávat, že by nezbylo místo na některou z uskladňovaných věcí. A kdyby náhodou, rádi vám přistavíme kontejner nový. Máme jich totiž hodně a dokážeme tak uspokojit nejen velké množství klientů, jejichž počet každoročně stoupá, ale i zákazníky s potřebou vícera kontejnerů v jeden čas.

Takže na co jsou ty skladovací kontejnery?

Už nebudeme chodit kolem horké kaše, sice jsme vám naznačili, že si do kontejnerů můžete uložit „ledasco“, ale buďme konkrétní – třeba ani netušíte, jaké předměty byste mohli šikovně uskladnit a zajistit si tak ve svém bydlišti či místě podnikání volné prostory. Mít volnou plochu je totiž prima! A proto vám ji naše firma Flexi sklady ráda zajistí. Nabízíme totiž speciální skladovací kontejnery, které jsou přímo vynikající na uskladnění:

  • dopravních prostředků – motorka, auto, luxusní veterán, bicykl, traktůrek a další
  • částí dopravních prostředků a příslušenství – např. pneumatiky, stojany, náhradní díly
  • nářadí – např. sekačky trávy a jiné zahradní stroje, zahradnické pomůcky, nářadí z dílen
  • stavebních materiálů – např. pytle s cementem, vápnem, barely barev a laků, velkoformátové krytiny, cihly, tašky, dřevomateriály
  • zahradních materiálů – např. pytle s rašelinou, mulčovací kůrou či zeminou, hnojiva, kompostovací směsi
  • zemědělských komodit – např. pytle s obilím, luskovinami či olejninami, osivo, krmiva
  • archivních materiálů – např. jakékoliv hmotné výstupy firmy, knihy, magazíny

Stěhujete se? Skladovací kontejnery vám pomůžou!

Naskytla se vám jedinečná možnost zahraničního pobytu a nutně potřebujete uložit vlastní nábytek?Přebývá vám nábytek v domácnosti a nedisponujete podkrovním prostorem k uložení? Zdědili jste majetek, který nechcete prodat? Jste sběratelem starožitností či renovujete nábytek a potřebujete místo, kde by vaše poklady na chvilku našly útočiště? Pak jsou malé sklady v podobě skladovacích kontejnerů Flexi sklady určené i vám! Ano, praktičnost úložných kontejnerů a rychlost jejich zprostředkování oceníte i v případě tak choulostivých předmětů, jaké představuje nábytek a vybavení domácností.

Proč volit Flexi sklady?

Na tuzemském trhu dnes funguje několik společností, poskytujících služby spojené se zprostředkováním skladovacích prostor, Flexi sklady však vyniká! Skladovací kontejnery nabízíme v několika velikostech a za vynikající cenu. Každý 12. měsíc užívání služby je zcela ZDARMA, přičemž skladovat lze i na kratší dobu. Samozřejmostí je naprostá garance bezpečnosti, monitoring uzavřeného areálu, vnitřní i venkovní osvětlení a výborná dopravní dostupnost. K ruce přijde vhod i profesionální obsluha vysokozdvižným vozíkem. Majetek je přístupný 24 hodin denně a 365 dní v roce!

Společnost Flexi sklady, expert na pronájem i prodej skladovacích kontejnerů v Brně, vám ráda pomůže s uskladněním nadbytečného materiálu a předmětů různého charakteru. Volte pořádek, bezpečnost, čistotu! Volte Flexi sklady Brno a uložte majetek, který momentálně nevyužíváte.

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X