Domů » Self storage – levné skladování pro každého

Self storage – levné skladování pro každého

Stěhujete se či rekonstruujete byt a jste u vytržení z toho, jak jste mohli za tak krátký čas nashromáždit tolik věcí? Obligátní otázku „kam s nimi“ vám pomůže jednoduše vyřešit systém samoobslužného skladování self storage.

 

Pronajměte si skladovací prostor

Self storage je moderní způsob ukládání vašich potřebných věcí, na které momentálně nemáte prostor. Společnosti nabízející tuto službu budují systém skladovacích kójí, které si jednoduše pronajmete na určitou dobu a rozšíříte tím prostor pro uklidnění svých věcí.

 

Pro koho je samoobslužné skladování určeno?

Tuto novinku využijete, pokud momentálně rekonstruujete byt a váš sklep či komora jsou již nacpané k prasknutí, přesto máte v bytě spoustu věcí, které potřebujete na dobu rekonstrukce někam odložit. Službu určitě využijí i studenti, kteří musí na konci školního roku vyklidit pokoj na koleji. Začínající podnikatelé či zajeté firmy najdou v self storage prostor navíc pro své nářadí, úřední dokumenty, skladované zboží či reklamní materiály.

 

Bezpečnost na prvním místě

Skladovací systémy jsou obvykle vybaveny pevně uzavíratelnými vraty s čidlem pohybu a osvětlením. Váš majetek je tak chráněn nejen před povětrnostními vlivy, ale i před vandaly a zloději.  Jako doplňkovou službu můžete pro efektivní stohování beden s vašimi věcmi využít vysokozdvižný vozík, který je za poplatek také k dispozici.

 

Výhody self storage

Samozřejmostí je i nabídka stěhovacích krabic, fólií a dalšího obalového materiálu, který můžete potřebovat. Jako doplňkové služby je možno využít dopravu, stěhování či bezpečné skartování dokumentů. Velikost pronajatých skladovacích prostorů můžete flexibilně měnit, v závislosti na změně vašich potřeb či situace vaší firmy.

 

Samoobslužné skladovací prostory již i v Brně

Možnost samoobslužného skladování máme už i v České republice. Rakouská společnost Flexi sklady  rozšířila své působiště z Vídně do Brna. Firma nabízí skladovací prostory ve formě kontejnerových boxů s non-stop přístupem, které jsou čisté, bezpečné, za dostupnou cenu a především střežené. Vznikla tak ideální služba pro podnikatele, firmy, ale i fyzické osoby rekonstruující své bydlení.

 

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X