Domů » Plechové sklady pro váš majetek

Plechové sklady pro váš majetek

Doby, kdy žil téměř každý v rodinném domě s garáží a stodolou již pominuly a tak se většina populace potýká s problémem možného skladování svých věcí a nedostatkem prostoru. Nezáleží, zdali se jedná o cennosti, elektroniku, zahradní vybavení nebo třeba automobil. Ideálním řešením pro skladování všemožného majetku jsou jednoznačně plechový sklad. Takové plechové sklady jsou robustní, odolné proti povětrnostním vlivům a bezpečné.

 

Pronájem plechového skladu

Dnešní doba samozřejmě myslí i na fakt, že ne každý člověk si může dovolit koupit již zmiňovaný kontejner a co víc, že ne každý člověk bude mít prostor kam takový sklad umístit. Tento problém pomáhají vyřešit společnosti, jež se zabývají pronajímáním plechových skladů za poměrně příjemné ceny. Jednou právě takovou společností je společnost Flexi sklady.

 

Velikost plechových skladů a jejich bezpečnost

Pokud klient poptává uschování majetku za dostupnou cenu, navíc v čistém prostředí a bezpečí, pak je Flexi sklady ideální volbou. Je pouze na uvážení klienta v jakých kontejnerech by rád svůj majetek skladoval. V nabídce jsou dvě velikosti, které se nejlépe přizpůsobí představám zákazníka. Bezpečnost zajišťuje unikátní přístupový kód při vstupu do areálu, možnost umístění až dvou visacích zámků na kontejner, jeho masivní konstrukce a kamerový systém v areálu.

 

Výhody plechových skladů

Nespornou výhodou pronájmu plechových skladů od této společnosti, je tzv. „all inclusive“ přístup. V ceně nájemného jsou zahrnuty veškeré provozní náklady na osvětlení a díky tomuto faktu může klient ke svému majetku opravdu kdykoliv. Všechny skladovací prostory jsou vybaveny světly s pohybovým čidlem a na přání je možné nainstalovat elektrickou přípojku, nebo zapůjčit vysokozdvižný vozík. O klienta a jeho spokojenost se stará zákaznický servis, který je ochotný pomoci za všech okolností a vždy ke spokojenosti klienta.

 

Výměna skladu a doba pronájmu

Za předpokladu, že by si klient přál rozšířit svůj plechový sklad, není problém kontejner vyměnit za menší či větší velikost. Tuto výhodu umožňuje fakt, že společnost nabízí také možnost krátkodobého pronájmu – již od jednoho měsíce.

Kontejnery jsou určené pro každého, kdo chce mít svůj majetek pod kontrolou. Neváhejte a skladujte s Flexi sklady!

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X