Domů » Velké skladovací boxy? To jsou skladovací kontejnery

Velké skladovací boxy? To jsou skladovací kontejnery

Rozhodli jste se pronajmout byt a nemáte kam uložit své věci? Možná právě pro vás by mohly být vhodné skladovací boxy, do kterých snadnu uložíte většinu vašich osobních věcí.

Nadměrné skladovací boxy, neboli také skladovací kontejnery, si lze představit jako obrovské ocelové krabice o objemu několika metrů krychlových, kam můžete ukládat svůj majetek, a k němuž máte samozřejmě přístup. V Brně působí společnost Flexi sklady, která nabízí své služby s možností vstupu do prostoru 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Skladovací boxy se nacházejí v areálu se snadným dostupem pomocí MHD a s možností příjezdu vozu přímo do areálu.

Pro koho jsou skladovací boxy vhodné?

Nezáleží na tom jestli jste fyzická osoba, jenž potřebuje uskladnit své sportovní vybavení mimo sezónu, či firma, která hledá prostor, například pro uskladnění svého kancelářského vybavení během rekonstrukce. Pronájem těchto kontejnerů je většinou možný, jak krátkodobě, jen na několik málo měsíců, tak dlouhodobě, a cena se odvíjí od velikosti boxu, který si zvolíte. V mnohých případech jde o investici v rozmezí dvou až třech tisíc korun měsíčně za jeden kontejner. K zapůjčení je na požádání vysokozdvižný vozík či možnost zajistění stěhovací firmy, abyste manipulaci se svým majetkem měli co nejjednodušší.

 

Bezpečnost na prvním místě

Celý systém je samozřejmě nanejvýš bezpečný. Boxy se totiž nachází v uzavřeném a zabezpečeném areálu, kam se dostane pouze nájemník a to s pomocí osobního kódu či čipu, který si sami zvolíte, případně který vám je přidělen. Váš majetek je pod dohledem minimálně kamerového systému nebo fyzické ostrahy.

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X