Domů » Kde výhodně nakoupit? Výprodej skladu vám může ušetřit tisíce

Kde výhodně nakoupit? Výprodej skladu vám může ušetřit tisíce

Toužíte již dlouho po vysněném kusu nábytku či oblečení, ale nedaří se vám jej najít za výhodnou cenu? Nevadí vám pořídit si zboží z minulé sezóny za zlomek původní ceny? Pak právě pro vás je možná ten ideální čas začít se poohlížet po výprodeji skladu.

Výprodej skladu – nejlepší způsob, jak ušetřit

O co se vlastně jedná? V principu je výprodej skladů jedním ze způsobů, jak si obchody dělají místo pro nové zboží. Využijí přitom zboží, které mají již delší dobu na skladě a tolik se neprodává za původní cenu, nebo zkrátka vyřazují neaktuální kolekce oblečení či obuvi, aby je mohly nahradit aktuálními trendy. Zpravidla se však nejedná o vadné či poškozené zboží, ale o kompletně nové výrobky, které je obchodům mnohdy líto jen tak vyhodit. Pro vás jakožto zákazníky to tak může být ideální příležitost, jak pořídit vámi hledané zboží s výraznou slevou.

Pozor na falešné nabídky

Síla reklamy je obrovská a v případě slevových akcí to platí dvojnásob. Nejinak tomu je i u skladových výprodejů, kdy e-shopy či kamenné prodejny jen naoko uspořádají velkolepou akci čištění skladů, avšak reálně se jedná jen o standardní typy slev, které mnohdy nemusí být ani tak výhodné.  Vždy je tak dobré si například dohledat cenu daného výrobku přes slevou či u jiného prodejce, abyste se tak vyhnuli falešným slevám a nepřeplatili tak ve finále víc, než je původní cena zboží.

Kde na výprodeje skladů narazit?

Máme pro vás několik skvělých tipů, kde narazit na slevy a ušetřit.

Odebírejte letáky či newslettery

Nejpraktičtější volbou, jak se dozvědět o výprodeji skladů daného obchodu, je odebírat konkrétní leták ve fyzické podobě či newsletter ve formě e-mailů. Z těchto zdrojů se o těchto akcích dozvíte vždy s předstihem a s minimálním úsilím z vaší strany.

Sledujte webové stránky prodejců

Pokud nechcete odebírat novinky přímo od prodejců, vyplatí se pak sledovat internetové stránky jednotlivých firem, kde sice musíte aktivně kontrolovat aktuální akce, avšak o skladovém výprodeji se mimo jiné dozvíte vše potřebné, včetně termínu konání či nabídky zlevněného zboží.

Specializované e-shopy

Kromě klasických obchodů existují i speciální e-shopy, které svou značku prakticky vybudovaly na výprodeji skladů. Mezi ty nejznámější patří pravděpodobně www.vyprodejskladu.eu, kde najdete opravdu široký sortiment zboží. V tomto případě je však na místě si aktuální cenu výrobků raději ověřit, abyste ve finále skutečně ušetřili a využili tak výprodej skladu naplno.

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X