Domů » Jak vybavit skladovací kontejner?

Jak vybavit skladovací kontejner?

Máte přehršel věcí a nevíte, kam s nimi? Nebo jen přemýšlíte o reorganizaci místa? Skladovací kontejnery jsou skvělým řešením, pro ukládání předmětů všeho druhu. Můžete si ho sami pořídit, nebo jej lze pouze krátkodobě i dlouhodobě pronajmout. Tak či tak je to perfektní ekonomickou volbou, pokud byste rádi někam uklidili část svých předmětů. Zároveň se dá využít jako dílna a my vám poradíme, jak si ho vevnitř zařídit.

Skladovací kontejner je jednoduše přepravní kontejner, který však místo putování po mořích stojí na jednom místě a plní pouze skladovací účel. Může mít rozměry až 3×6 metrů a vejde do se něj i plně naložená dodávka. Kromě ní v něm ale můžete ukládat i zahradní potřeby, starožitnosti, sezónní předměty a mnoho dalšího. Jak si ho ale připravit tak, aby plnil svůj účel, co nejlépe?

Pronajatý vs. Vlastní

Pokud si takový skladovací kontejner či kóji pronajmete, bude na nějakém střeženém místě spolu s dalšími takovými. V tom případě bude nejspíše plnit opravdu spíše skladovací účel. Pravděpodobně nejlepší bude vyplnit ho například regály nebo různými úložnými boxy, které na sebe lze vrstvit, díky kterým využijete prostor kontejneru naplno.

Podle typu skladovaných artiklů, můžete podložit podlahu kóje paletami či jinými podstavami překrytými fólií, abyste se co nejvíce izolovali od zimy. Pokud pak máte doma třeba nějaké staré nevyužité skříně, kterých je vám líto se zbavit, můžete je s chutí použít na skladování. Nezaberou prostor a doma nebudou překážet.

Pronajatý skladovací kontejner má výhodu v tom, že je většinou v plně zabezpečené zóně a můžete si ho pronajmout třeba jen na krátkou dobu, případně do něj uložit pouze sezónní předměty. Pokud však zvolíte koupi vlastního kontejneru, může nabrat naprosto nový rozměr.

Zaujalo vás to? Poptejte pronájem kontejneru?

Udělejte si z něj dílnu

Pokud budete mít svůj skladovací kontejner někde u svého domu či chaty, může lehce a ekonomicky plnit kromě odkladiště i úlohu dílny či jakési „zašívárny“. V tom případě si do něj krom výše zmíněného můžete donést třeba stůl, židli a jakékoliv nářadí, bez kterého se neobejdete. Pokud v něm pak budete trávit delší čas, nezapomeňte na lampičku a v zimním období i přímotop, nebo jakékoliv jiné zdroje tepla a světla. Ujistěte se, zda má vaše kóje přístup k elektrice a kdyžtak nezapomeňte nějaký elektrický agregátor. Pokud je kontejner váš a cítíte se býti zručným kutilem, můžete zvážit i vytvoření oken. V případě opravdu častého pobytu se může hodit zavedení vodovodních trubek.

Máte zájem o vlastní kontejner? Nabízíme prodej

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X