Prodej obalového materiálu

Pro naše zákazníky nabízíme zakrývací folie, fixační folie nebo lepící pásky. Obalový materiál můžete v případě potřeby zakoupit v prodejně Profibaustoffe v areálu v provozovně Vídeňská.

Kde pořídit obalový materiál?

Stalo se vám někdy, že jste potřebovali poslat poštou něco křehkého a báli jste se, aby se obsah zásilky cestou nerozbil? V podobných situacích je základem úspěchu správný obalový materiál. Ten můžete koupit jak na internetu, tak i v kamenných obchodech, a to i v Brně.

Prodej obalového materiálu je služba vhodná jak pro soukromé osoby, jako v uvedeném příkladu, tak i pro firmy. Obalový materiál je nezbytností pro všechny e-shopy, využití ale najde rovněž v restauracích a prodejnách rychlého občerstvení, ve stáncích s nápoji, obchodech s nábytkem apod.

Sortiment obalového materiálu

Dodavatelé obalového materiálu nabízejí opravdu široký sortiment zboží. Najdete zde množství různých typů kartonových krabic, které pohodlně odvezete rozložené, aby zbytečně nezabíraly místo. Krabice je třeba vyplnit výplňovým materiálem, aby se obsah balíčku neponičil – k tomu můžete využít igelity, recyklovaný papír, vzduchové polštářky či polystyren – to vše pořídíte v prodejnách obalů. Zrovna jako bublinkovou a balicí folii v rolích či vázací pásky. Sortiment ale zahrnuje rovněž zboží, které by vás možná hned nenapadlo – balicí papír, igelitové pytle, papírové a další tašky, obálky, jednorázové termo obaly na jídlo a plastové příbory apod. Mnoho prodejen dnes nabízí také ekologičtější varianty běžného obalového materiálu, což ocení každý, komu záleží na životním prostředí.

Proč nakoupit obalové materiály v Brně

Má to řadu výhod – zboží si můžete prohlédnout, ušetříte za poštovné a navíc si můžete nechat poradit od specialistů. Některé prodejny dokonce nabízejí možnost zapůjčení přepravek, krabic a dalších obalů na stěhování a službu profesionálního balení zboží.

 

Diskont depot mění název na Flexi sklady

X